Wakacje 2023/Apartamenty/Mazury/Jezioro/Pomost/Kajaki/Łódka

300 zł/za dobę

OPIS
Nasz Klimatyczny Dom położony jest w sercu Mazur – Krainie Tysiąca Jezior, nad jeziorem Selmęt Wielki zaledwie 11km od Ełku. Do Państwa dyspozycji jest nasza nowy dom z 6-cioma 2 osobowymi pokojami z łazienkami i możliwymi dostawkami. Pokoje wyposażone są w: łóżka małżeńskie typu kontynentalnego, komodę, szafę, odbiornik TV, czajnik elektryczny i własny balkon lub taras, w łazienkach: prysznic, wielkie lustro i suszarka. W budynku do dyspozycji gości: salon jako jadalnia z odbiornikiem TV i klimatyzacją, ogólnodostępne w.c. i kuchnia w pełni wyposażona.
Udogodnienia w domu: zmywarka, mikrofalówka, lodówki, kuchenka, pralka, żelazko z deską, odkurzacz i oczywiście internet.
Udogodnienia w pokoju: pościel (prosimy o zabranie ręczników), prysznic, suszarka, internet i telewizja naziemna. Do dyspozycji gości: 2 altany, miejsca do grillowania (grille węglowe), miejsce do kąpieli słonecznych, plac zabaw dla dzieci i wspaniały drewniany pomost, gdzie można oglądać mazurskie zachody słońca.
U nas jest: łódka, rowery wodne i kajaki – wszystko w miarę dostępności. Nasza działka leży nad samym jeziorem, posiada własną linię brzegową. Sauna sucha dodatkowo płatna. Pobliska okolica to doskonałe miejsce na zwiedzanie, spacery, wycieczki rowerowe, grzybobranie, wędkowanie i smaczne jedzenie.
Cena za dobę pokój z łóżkiem małżeńskim, łazienka, klima, widok na jezioro – 350 zł. Cena za dobę pokój z łóżkiem małżeńskim, łazienką, widok na łąki – 300 zł za dobę, możliwość dostawki dla dziecka – 50 zł. Majówka, Boże Ciało odpowiednio 400 zł i 350 zł za dobę. Wynajem powyżej 4 dób. Kaucja zwrotna to 500 zł. za pokój.
JUŻ OD WAKACJI do dyspozycji BASEN z podgrzewaną wodą.
Więcej zdjęć na www.mazurskatajemnica.pl
Zobacz film: www.youtube.com/watch?v=1aSRbEtGOkU

Kategoria:
Shopping Cart