Oferta i usługi Kontakt
«   Wróć do listy ofert

Oferta i usługi

Jeśli szukacie Państwo nieruchomości dla siebie, komercyjnych lub jako lokaty kapitału – to znajdujecie się na właściwej stronie. Nasze działania skupiają się na terenie Mazur, województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości gwarantuje właściwy i optymalny wybór inwestycji, mając na uwadze że w dłuższej perspektywie inwestycja w nieruchomości jest dużo korzystniejsza od trzymania pieniędzy w banku.

Nasze prezentowane nieruchomości są bardziej korzystne pod względem lokalizacji, ceny i konkurencyjnych ofert w danej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą »

Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą Państwu sfinalizować zakup nieruchomości. Nasze działania skupiają się także na pozyskaniu nieruchomości. Poszukujemy nieruchomości rolnych, siedlisk, mieszkań, mieszkań do remontu i zabudowanych nieruchomości komercyjnych.

Oferty prosimy składać telefonicznie bądź na maila

+48 784 716 116

copyright © 2015 GruntMazury.pl
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.