Oferta i usługi Kontakt
«   Wróć do listy ofert

Działka zabudowana z linią brzegową Gawlik, warunki zabudowy, dom, Mazury

Działka na Sprzedaż

Gawlik
Zobacz na mapie Zadzwoń - 604115385
852 m2 | 320 000,00

Nieruchomość rolna z linią brzegową nad jeziorem Gawlik o powierzchni 852 m2 + 404 m2 dzierżawy w Wodach Polskich położona w miejscowości Gawliki Wielkie, gmina Wydminy. W skład nieruchomości wchodzą nakłady w postaci trzech budynków o powierzchni użytkowej 185,90 m2.
Warunki Zabudowy zmiany przeznaczenia na bud. mieszkalny jednorodzinny. Budynek szerokość ok. 21m, wysokość do kalenicy 9m.
Miejscowość Gawlik Wielki to miejsce w sam raz dla tych, którzy na co dzień prowadzą aktywne życie, a w czasie urlopu pragną ciszy i spokoju. Wieś jest oddalona od Wydmin o 5 km. Położona nad jeziorem, które oferuje bogactwo ryb różnych gatunków. Jezioro posiada kilka niewielkich wysepek otoczonych trzcinami, które są miejscem bytowania szczupaków. Spokojne zatoczki w południowej i wschodniej części jeziora to miejsca, gdzie można zaczaić się na lina. Oprócz tego w jeziorze można złowić: leszcze, płocie, sandacze i okonie. Jedyne takie miejsce gdzie można „z okna” łowić ryby…

copyright © 2015 GruntMazury.pl
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.