Oferta i usługi Kontakt
«   Wróć do listy ofert

Działka inwestycyjna 1,9519 ha przy S61 Via Baltica.

Działka na Sprzedaż

Gminia Ełk, tuż przy DK 16 – Ełk – Augustów, a przyszłej Via Baltice.
Zobacz na mapie Zadzwoń - 784 716 116
19 519 m2 | 2 200 000 zł + VAT

Powierzchnia działki – 1,9519 ha, w zabudowie usługowej, handlowej oraz handlowo – usługowej. Dojazd do nieruchomości zapewniony będzie z drogi S61, jak i z drugiej strony droga utwardzoną.

Teren działki płaski, w kształcie trapezu, o wymiarach około 250 m x 90 m.

W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się specjalistyczne zakłady przemysłowe, produkcyjne i usługowe. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie mającego powstać fragmentu drogi S61 – Via Baltica – Węzeł Ełk-Wschód. Tak bliskie umiejscowienie tej trasy, przy prezentowanej nieruchomości znacząco wpłynie na usługi zgromadzone w tej części węzła Ełk – Wschód, na odcinku Szczuczyn – Ełk Południe i Ełk Południe – Wysokie.

Cała nieruchomość, jak i jej otoczenie stwarza dogodne warunki rozwoju dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, od branży infrastrukturalnej, przez logistyczny, aż po specjalistyczne zakłady produkcyjne.

Znakomicie położona nieruchomość, w najbardziej strategicznym punkcie z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, to perspektywiczna inwestycja na granicy Mazur i Podlasia, która ma charakter międzynarodowy dzięki powstającej nitce infrastruktury drogowej.

copyright © 2015 GruntMazury.pl
Ta strona używa cookies w celach statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.